Ulica Kościuszki we mgle o poranku Trzebinia 22 października 2019

22 km przed nocną zmianą.

Temperatura ok 11~14°C na całej długości przejazdu.

Trasa przejazdu była przyjemna no może po za sporym ruchem obok rynku w Trzebini (droga na Olkusz). Trochę za ciepło się ubrałem gdyż tempo jakie sobie narzuciłem było aż nadto rozgrzewające. Dobrze że temperatura spadała w trakcie jazdy do pracy ta że te 22km zleciały szybko, jedyny problem to światła na skrzyżowaniu ulic 1 Maja, Dąbrowskiego, św.Stanislawa i Lipcowa. A mianowicie nie wyregulowane czujniki ruchu sterujące sygnalizacją świetlną ulic Lipcowa i Dąbrowskiego jadąc na rowerze nie widzą cyklisty. Podobna sytuacja była na pozostałych dwóch ulicach ale tam już działają.

O poranku zaś temperatura 8°C przyjemnie oraz chłodno, czyli to co lubię, jednakże dodatkowo dosyć obfita mgła się pojawiła i utrudniło to trochę ruch. Bywało gorzej ale patrząc na ostatnie braki mgły to i tak spora była.

English: 22 km before night shift.

Temperature around 11 ~ 14°C along the entire journey.

The route was pleasant, maybe after a lot of traffic next to the market in Trzebinia (road to Olkusz). I dressed a little too warmly because the pace I imposed was too warming up. It’s good that the temperature was falling during the ride to work, that those 22km flew quickly, the only problem is the lights at the intersection of 1 Maja, Dąbrowskiego, St. Stanisław and Lipcowa Streets. Namely, the unadjusted motion sensors controlling the traffic lights of Lipcowa and Dąbrowskiego streets do not see a cyclist when riding a bicycle. A similar situation was on the other two streets but they are already operating there fine.

In the morning the temperature of 8°C is pleasant and cool, which is what I like, however, in addition, a fairly heavy fog appeared and made movement a bit more difficult. It was worse but looking at the last deficiencies of fog it was quite big.

Zdjęcia / Photos:

Most kolejowy ulica Grunwaldzka wieczorem 22 października 2019

Ulica Grunwaldzka wieczorem szyb Zbyszek 22 października 2019

Ulica kopalniana wieczorem oświetlenie rowerowe Prox Dual Power 2xCree Xml-T6 22 października 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak / Lack of

Więcej informacji na temat treningu / More info about training:

https://strava.app.link/iVBhQyvf00

3 komentarze

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.