W lesie jesień a tu zimno niedaleko ulicy Sikorskiego w Trzebini 16 listopad 2018

4°C małe MTB

Rześkie popołudnie w listopadzie.

Wietrznie i chłodno w środku dnia, czyli temperatura spada. Ostatnie ciepłe dni zaskakiwały dodania i tak wysoka temperaturą jak na tą porę roku, ale już się kończyć zaczyna ciepło. Coraz większymi krokami zbliża się zima, pora więc pomyśleć o dobraniu odpowiedniej odzieży termicznej do warunków na zewnątrz jeżeli mamy zamiar ćwiczy bądź też aktywnie odpoczywać. Wkrótce napisze jak się ubrać i czym się kierować przy wyborze odpowiedniego stroju a tym czasem zajrzyjcie tu: https://rowerem365.pl/jak-sie-ubrac-zima/ .

Zapraszam do zapoznania się z ofertą KLOCKI dla twojego dziecka i nie tylko, iPhone XS, Huawei Mate 20 PRO, Samsung S9 oczywiście w wolnym czasie, jest to idealny prezent na zbliżające się święta.

English

Windy and cool in the middle of the day, so the temperature drops. The last warm days were surprising additions and such a high temperature as for this time of year, but the warm is going to end. Winter is getting closer and faster, so it’s time to think about choosing the right thermal clothing for outside conditions if we are going to practice or actively rest. Soon, i will write how to dress and what to do when choosing the right outfit, for now look here: https://rowerem365.pl/jak-sie-ubrac-zima/

I invite you to familiarize yourself with the offer of Block for your child, iPhone XS, Huawei Mate 20 PRO, Samsung S9 of course in your free time, it is the perfect gift for the upcoming holidays.

Zdjęcia

Pulsometr

Time: 39’43

Hi: 179

Lo: 90

Avg: 130

Cal: 380

Fb: 42,76

BMI: 20,09

Fl: 1

143>>81

Więcej informacji: https://strava.app.link/yvOeLWVmTR

2 komentarze

    1. Jak spadnie to dostaniesz pierwsza info❄️☃️⛄a teraz tylko taki 3 obrazkowy pokaż zimy😄 na stronie o mnie masz zdjęcie zimy było -14°C wtedy po nocnej zmianie cisza i spokój nad zalewem bezcenny widok:)

Comments are closed.