Aktywnie spędzony weekend majowy 2018.

Każdy ma już zaplanowany ten długi weekend, po warunkiem że nam się udało urlop wybrać przy pracy zmianowej, lub wsadzić wolne 2 i 4 to majówkę można zaczynać. Warto się zainteresować następującymi imprezami

1 maja

X Rajd Rowerowy w Płokach dobra propozycja dla osób które chcą się rozgrzać przed 5 maja. Trasy przyjemne dla rodzin z dziećmi sporo atrakcji co roku oraz mnóstwo nagród.

Krótka mini relacja z rajdu w Płokach liczący około 800 rowerzystów.

Jak co roku dobrze przygotowana lecz troszkę trafnie zmieniona na początku trasa dłuższa (30km lepsza niż w latach poprzednich ) którą przejechałem z synem(w foteliku).

Pragnę dodać iż dystans powyżej na zdjęciu jest łączny (dojazd do Płok, trasa 30km i powrót). Organizatorzy jak co roku przyłożyli się do zaplecza gastronomicznego (grochówka pyszna) jak i kiełbaski, atrakcji w szczególności konkursy z nagrodami dla najmłodszych. Nagrody główne w postaci rowerów 8 sztuk z czego 1 to mały biegowy dla dziecka, jak również liczne drobniejsze upominki były podsumowaniem rajdu. W tym roku udało się synowi i córce wygrać w konkursach tak więc dzieci zadowolone.

Zapraszam wszystkich za rok.

XVI Rodzinny Rajd po Olkuskich Szlakach Rowerowych oraz Nordic Walking

Co roczny rajd na który warto się wybrać cała rodziną aczkolwiek nie tylko w tym czasie jest on dlatego trzeba podjąć decyzję i wybrać odpowiedni dla siebie.

Więcej informacji http://mosir.olkusz.pl/2018/04/18/xvi-rodzinny-rajd-po-olkuskich-szlakach-rowerowych-oraz-nordic-walking/

5 maja

Jeżeli ktoś nie ma jednak pomysłu jak aktywnie spędzić czas to z większych imprez rowerowych zapraszam na rajd Kraków-Trzebinia. Zapisy na transport już zamknięte ale trasa przyjemna dla rodzin. Można ją pokonać w obie strony pod warunkiem że dzieci nie będą same jechać na odcinku maxi. Trasa z Rudna jest właśnie dla dzieci z uwagi na łatwość, cały czas prawie z górki inaczej na odwrót ale na spokojnie jest do pokonania.

Tutaj mini relacja z Rajdu http://rowerem365.pl/rekreacyjny-rajd-rowerowy-krakow-trzebinia-2018/

Co roczna obowiązkowa propozycja dla całych rodzin polecam

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.