Błoto, lód i kałuże las niedaleko osiedla Gaj 16 luty 2019

Buty do biegania adidas performance.

Adidas Performance Terrex Two Boa.

Piękna pogoda i test nowych butów. Miejscami śnieg, lód i błoto ale i tak przyjemnie się biegało. Obuwie świetnie trzyma się nawierzchni w lesie jak i na asfalcie. Komfort podczas biegania niesamowity ale 11 kilometrów tylko przebiegłem więc to za mało żeby coś więcej napisać. Ciężko mi powiedzieć jednak jak przy dłuższym dystansie się zachowają ale wkrótce będę miał możliwość przetestowania ich i wtedy napiszę. Fajny sposób wiązania butów dzięki systemowi BOA nie wiem jak z wytrzymałością ale nie trzeba się martwić że sznurówki się rozwiążą, więcej na temat tych butów po przebiegnięciu większej ilości kilometrów.

English: Adidas performance running shoes.

Adidas Performance Terrex Two Boa.

Beautiful weather and a test of new shoes. In places, snow, ice and mud but it was nice to run. Footwear is great for surfaces in the forest and asphalt. Comfort while running amazing but 11 kilometers just ran so it’s not enough to write something more. It is hard for me to say how they will behave for a long distance, but soon I will be able to test them and then I will write. A nice way of tying shoes thanks to the BOA system I do not know how with durability but you do not have to worry that the laces will solve, more about these shoes after running more kilometers.

Zdjęcia / Photos:

Zalew Kozi Bród zimą zamarznięty Trzebinia przy Elektrowni Siersza 16 luty 2019 Kozi Bród murek za zalewem Trzebinia niedaleko Elektrowni Siersza 16 luty 2019 Buty do biegania Adidas Performance Terrex Two BOA test 16 luty 2019 Adidas Performance Terrex Two BOA test butów do biegania 16 luty 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak pulsometru / No heart rate monitor.

Więcej informacji / more info: https://strava.app.link/19Wli9UgpU