Leśne runo niedaleko osadnika 8 Listopad 2018

Ciepło, jesień MTB

Pogoda na zewnątrz nie przypomina Listopada, ciepło i słonecznie. A w lesie chociaż widać już końcówkę jesieni to temperatura, słońce i piękno przyrody nie przestaje zadziwiać. Zawsze można znaleźć chociaż chwile na trening wystarczy tylko nie szukać wymówek.

Zdjęcia

Pulsometr

Time: 54’16

Hi: 186

Lo: 77

Avg: 137

Cal: 602

Fb: 35,48

BMI: 20,09

145>>86

Więcej informacji: https://strava.app.link/nAbz74X5FR

12 komentarzy

 1. Dla mnie już trochę za zimno na rower tradycyjny. Czekam na wiosnę i będę jeździć rowerem do pracy. Teraz stacjonarne urządzenia pod warunkiem, że tak jak napisałeś – nie szuka się wymówek:-)

   1. A powyżej miałeś próbkę mojego komentowania z telefonu, nie cierpię jak mi robi takie literówki. Wysłał się zanim sprawdziłam:) możesz go nawet usunąć.

   2. No trzymaj te kciuki, to systematyczna w tym względzie nie jestem. W miarę systematycznie to udaje mi się jedynie chodzić do pracy i pisać bloga:)))

 2. Info: jak próbowałam wrzucić do Ciebie komentarz bezpośrednio z Twojej strony, dostałam komunikat, że coś jest nie tak z kodem recaptcha. Przez Czytnik WordPressa poszło. Sprawdź może co tam się dzieje w ustawieniach. Pozdrawiam

  1. dzięki za informację ale podejrzewam ze z uwagi na to ze miałem ręczne zatwierdzanie komentarzy to był problem spróbuj jeszcze raz i daj znać czy pomogło pozdrawiam i dziękuje za informacje doceniam to:)

   1. Ja zawsze informuję , jak widzę że u kogoś coś nie działa. Wlasciciel bloga moze nawet nie wiedziec. Oozdrawiam:-)

Comments are closed.