Kross Level B3 zimą w nocy Trzebinia 7 stycznia 2019

Droga rowerowa nie przejezdna.

Brak pobocza, bo pokryte śniegiem jak również droga rowerowa w Chrzanowie.

Na ulicy Topolowej w Chrzanowie nie jest przejezdny trakt pieszo-rowerowy, z uwagi na nie odśnieżenie go. Tak więc pozostaje przedzieranie się przez zaspy albo jazda asfaltem który jest na razie przejezdny i bez śniegu. Sytuacji takich jest wiele w mieście gdzie drogi w miarę zadbane to zapominają o chodnikach, pieszy też ma problem z przejściem. Pomijając fakt że sporo osób jeździ rowerem w zimie to nie raz łatwiej jechać lasem niż główna droga na szczęście jest mało takich miejsc. Najrozsądniejszą formą aktywności fizycznej w zimie na wolnym powietrzu jest według mnie bieganie odkąd zacząłem biegać w takich śniegowych warunkach.

English: The bicycle route is not passable.

No road shoulders, because it is covered with snow as well as a bicycle road in Chrzanów.

At Topolowa Street in Chrzanów, there is no easy pedestrian and bicycle route due to the snow did not removed from it. So it’s time to go through snowdrifts or ride on asphalt which is still passable and without snow. There are many such situations in the city where the roads are neat, they forget about the sidewalks, and the pedestrian also has a problem with the passage. Apart from the fact that a lot of people ride a bicycle in the winter, it is more than once easier to drive a forest than the main road, fortunately there are not many such places. The most sensible form of physical activity in winter in the open air is, in my opinion, running since I started running in those snow conditions.

Zdjęcia / Photos:

Rowerem365 w lesie po zmroku test oświetlenia Prox Dual Power 2x Cree Xml-T6 Trzebinia 7 stycznia 2019 Ulica Henryka Sienkiewicza w Trzebini zimą w lesie na rowerze po zmroku test oświetlenia rowerowego Prox Dual Power 2x Cree Xml-T6 7 stycznia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 40’29

Hi: 156

Lo: 49

Avg: 102

Cal: 215

Fb: 16,13

BMI: 20,09

Fl: 1

139>>72

Więcej informacji / more info: https://strava.app.link/EqwE1LU6iT