Ruch na autostradzie w drugi dzień Świąt 26 grudnia 2019

Dwa dni świąt.

Pierwszy deszczowy…

Przez cały dzień padał deszcz, a w drodze do pracy również. Jak na święta pogoda paskudna, jadąc do pracy byłem trochę przemoczony pod sam koniec trasy dosyć krótkiej. Droga powrotna w deszczu, co prawda nie dużym ale również nieprzyjemna. Jedynie fakt że na drogach prawie brak ruchu jest przyjemną wiadomością.

Drugi dzień świąt

Jadąc na nocną zmianę stwierdziłem że jest przyjemniej jednak wieczorem, i to w drugim dniu gdyż nie padał deszcz. Temperatura również przyjemna jak i bardziej suche powietrze. Trasa nie przekroczyła 10 km więc również krótka. Droga powrotna już po świętach więc ruch na drogach spory w sumie tak samo było przed praca.

English: Two days of Christmas.

First rainy …

It rained all day and on the way to work as well. For bad weather, when driving to work I was soaked at the very end of the route quite short. The way back in the rain, admittedly not big but also unpleasant. Only the fact that there is almost no traffic on the roads is nice news.

Second day of Christmas

Going on a night shift, I found that it is more pleasant in the evening, but on the second day because it was not raining. The temperature is also pleasant as well as drier air. The route did not exceed 10 km so also short. The way back after Christmas so the traffic on the roads was quite the same before work.

Zdjęcia / Photos:

DK79 most nad PKP w Trzebini 25 grudnia 2019
Ulica Dworcowa tunel w Trzebini 25 grudnia 2019
Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak / Lack of

Więcej informacji o treningu / More info about training:

https://strava.app.link/IlP2AAlxI2

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.