Mostek na trakcie pieszo rowerowym ulicy Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej 11 kwietnia 2019

Dwie nocne zmiany i dwa poranki.

Dwa dni i cztery przejażdżki.

Na pierwszą nockę jechało mi się dosyć przyjemnie chociaż strasznie zmęczony byłem nie wiem czemu, przecież dopiero zaczynam. Możliwe ze po prostu przez niewyspanie. Nad rankiem zaś rześko po pracy z uwagi na temperaturę 2°C, prosta droga do domu dodam że powrotna i do spania.

Na kolejną nockę postanowiłem przejechać troszkę dłuższą trasę prawie 3 razy niż standardowo ale wracając do tematu spora część trasy przez tereny leśne asfaltową drogą, owego wieczoru przed pracą nie udało mi się napotkać żadnej dzikiej zwierzyny poza jedną sarną a przeważnie w tych rejonach przez które jechałem napotykam jeszcze sporo dzików. Z drugiej strony bezpieczniejsze to że ich nie spotkałem. Po drodze padał drobny deszcz bądź śnieg ciężko to określić.

English: Two night shifts and two mornings.

Two days and four rides.

I drove quite nicely on the first night, although I was terribly tired, I do not know why, I’m just starting. It is possible simply by sleeplessness. In the morning, warmly after work due to the temperature of 2 ° C, a simple way home I will add that return and to sleep.

For the next night I decided to travel a bit longer route almost three times than the standard but back to the topic a large part of the route through the forest terrain asphalt road, tonight before work I did not manage to encounter any wild game except one roe and mostly in the areas I was going through many more wild boars. on the other hand, it’s safer that I did not meet them. There was a light rain or snow on the way, it’s hard to say.

Zdjęcia / Photos:

Skrzyżowanie ulicy przy torach i wapiennej Źrebce wieczorem 11 kwietnia 2019 Tory i ścieżka przy piecu Wapienniczym typu Hoffman Źrebce 10 kwietnia 2019 Trakt pieszo-rowerowy przy ulicy Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej 11 kwietnia 2019 Zalew Chechło w Trzebini wiosną o poranku 12 kwietnia 2019 Zrewitalizowany Ośrodek rekreacyjny Chechło w Trzebini wiosną o poranku 12 kwietnia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 59’07

Hi: 191

Lo: 55

Avg: 128

Cal: 689

Fb: 78,72

BMI: 19,89

Fl: 1

148>>72

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/R6m8aAEjOV

10, 11, 12 kwietnia 2019