W drodze na I Przedszkolny Rajd Rowerowy Trzebinia 18 maja 2019

I Przedszkolny Rajd Rowerowy 18.05.2019

Przedszkole samorządowe nr 4 w Trzebini.

To miejsce startu i mety pierwszego przedszkolnego rajdu rowerowego w Trzebini. Wyruszyliśmy o godzinie 8:00 tak aby na 9:00 zdążyć potwierdzić uczestnictwo w biurze zawodów przed startem o 10:00. I udało się zgodnie z planem przybyć, dzieci od razu poleciały na plac zabaw niektóre zabawek były mokre więc musieli poczekać aż wyschną ale to dopiero po rajdzie. Wyjątkowo smakowała im woda z Chrzanowski wodociągów w sam raz na uzupełnienie płynów. Trasa rajdu zaplanowana na 14,2 km była dla nas trochę krótka gdyż do tej pory pokonaliśmy już 8 km. Ale okazała się troszkę wymagająca w momencie wjazdu już do lasu po półmetku na ośrodku Kozi Bród, a to z uwagi tylko i wyłącznie na to że w lesie było błoto po nocnych deszczach. W każdym razie trasa bardzo przyjemna syn bardzo zadowolony po dojechaniu na metę oczekiwaliśmy na losowanie w międzyczasie udział w konkurencjach nam udało się uczestniczyć w malowaniu farbami. Nadszedł czas na losowanie nagród głównych nam jednak nie udało się nic wygrać za to dzieci wszystkie które uczestniczyły w rajdzie zostały nagrody pocieszenia co uważam za bardzo dobry pomysł. Na zakończenie udaliśmy się w drogę powrotną do domu około 6 km przed nami jeszcze. W sumie 5 letni syn przyjechał dziś 32 km sam na swoim rowerze i tak trzymać.

English: First Pre-school Bicycle Rally 2019

Self-government kindergarten No. 4 in Trzebinia.

This is the starting and finishing point of the first pre-school bicycle rally in Trzebinia. We left at 8:00 am so that at 9:00 we could confirm participation in the competition office before the start at 10:00. I managed to arrive as planned, the children immediately went to the playground, some of the toys were wet so they had to wait for it to dry up, but it was only after the rally. Exceptionally they tasted  water from Chrzanowski waterworks at the same time to replenish fluids. The rally route planned for 14.2 km was a bit short for us because we have already defeated 8 km. But it turned out to be a bit demanding at the time of entry into the forest after the halfway point at the center of the Kozi Bród, and this is due only to the fact that in the forest there was mud after the night rains. In any case, the route very pleasant son very pleased after reaching the finish line we expected the draw in the meantime participation in the competitions we managed to participate in painting with paints. The time has come to draw the main prizes but we have not been able to win anything for that all the kids who participated in the rally were consolation prizes which I think is a very good idea. At the end we went back home about 6 km ahead of us. In total, a 5-year-old son arrived today 32 km alone on his bike and keep it that way.

Zdjęcia/ Photos:

I przedszkolny Rajd Rowerowy Trzebinia zdjęcie syna, Przedszkole samorządowe nr 4 18 maja 2019 I przedszkolny Rajd Rowerowy Trzebinia zdjęcie córki, Przedszkole samorządowe nr 4 18 maja 2019 Półmetek I Przedszkolnego rajdu rowerowego Trzebinia ośrodek Kozi Bród, plac zabaw syn 18 maja 2019 Półmetek I Przedszkolnego rajdu rowerowego Trzebinia ośrodek Kozi Bród, plac zabaw córka 18 maja 2019 Konkurs "Wycieczka Rowerowa" malowanie farbami, syn Przedszkole samorządowe nr 4 w Trzebini 18 maja 2019 Konkurs "Wycieczka Rowerowa" malowanie farbami, córka Przedszkole samorządowe nr 4 w Trzebini 18 maja 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak / Lack off

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/WNETmFKBNW