Kobiety a rowerem365?

Kobiety

Nie odbiegają od tematyki, pasji, zaangażowania w wysiłek fizyczny, pracą nad kondycją, zdrowiem czy wyglądem od mężczyzn. Czy to jazda na rowerze, bieganie, pływanie bądź jakaś inna dyscyplina, kobiety potrafią wygrać z niejednym mężczyzną nie tylko siłą fizyczną, kondycja, czy silną psychiką bądź determinacją ale to każdy wie więc nie będę się dalej rozpisywał gdyż nie oto mi chodzi 🙂

Dlaczego ten artykuł?

Poruszam temat z uwagi iż chciałbym aby było jasne że artykuły pisane przeze mnie nie są przeznaczone tylko dla mężczyzn ale również do płci pięknej. Staram się jak najlepiej i w jak najprostszy sposób opisywać pracę nie tylko serwisowe przy rowerze ale proste regulację i wymiany które są nieuniknione jak również niezbędne w niektórych przypadkach, tak aby każdy sobie poradził.

Spostrzeżenia i podsumowanie

Ostatnie lata codziennej jazdy na dwóch kółkach otwarły mi szerzej oczy gdyż z roku na rok kobiet w każdym wieku jest coraz więcej czy to na rowerze, czy też biegających i to jak najbardziej jest zdumiewające gdyż większość ludzi twierdzi że kobiety mają dużo kompleksów dlatego większość z nich rezygnuje z ćwiczeń na powietrzu. Można to śmiało powiedzieć też o mężczyznach ale warto się ich wyzbyć i zacząć przygodę z aktywnością fizyczna, nigdy nie jest za późno a efekty przyjdą w zależności od zaangażowania ale przyjdą dzięki systematyczności i wytrwałości.

Spostrzeżenia bądź komentarze mile widziane, jestem ciekawy co wy o tym sądzicie.