Beto

Beto – firma powstała w roku 1988, której głównym produktem stały się pompki rowerowe, które współcześnie odpowiadają za większość jej podaży na rynku. Beto, jako marka odnosząca się typowo do pompek rowerowych, musiała odznaczać się na rynku pewną unikalnością, co miało wyznaczyć profil jej działalności.

Współczesne pompki rowerowe marki Beto odznaczają się zatem pewną unikatowością. W gamie produktów znajdują się pompki typowo amatorskie, których wzór, design i jakość, mogą być porównywalne do innych na rynku, ale Beto posiada również gamę produktów, które odzwierciedlają podejście, jakie było genezą marki. Pompki rowerowe Beto, np. z serii PRO, odznaczają się dużą efektywnością działania, czyli dużą wydajnością w porównaniu do nakładów siły, za niewielką cenę. Pompki rowerowe z podwójną głowicą natomiast, pozwalają na wielokrotne użytkowanie, nawet podczas intensywnej i ciągłej jej pracy.

Każdy, kto choć raz złapał przysłowiową gumę, doskonale wie, jak dużo znaczy dobra pompka rowerowa. Warto również dodać, że przy okazji osprzętu, warto zainwestować również w akcesoria naprawcze, bez których nieraz nawet najlepsza pompka nie dała sobie rady.


Dodaj komentarz 0