Bike Hand

Bike Hand – firma powstała w 1988 roku na Tajwanie zajmująca się wyrobem specjalistycznych narzędzi rowerowych. Wśród narzędzi Bike Hand znaleźć można między innymi: klucze do szprych, klucze imbusowe, klucze do sterów, klucze do wolnobiegu, klucze do klocków/tarcz hamulcowych, skuwacz do łańcucha, ściągacz korby na kwadrat, chwytak do opon, szczypce do rozłączenia spinki łańcucha i wiele innych potrzebnych przyrządów. Każdy model narzędzia przed dopuszczeniem do sprzedaży musi obligatoryjnie zostać poddany różnym testom. W ten sposób zyskuje się gwarancję niezawodności. Bike Hand nie słynie z przesadnego marketingu, ciężko natknąć się na reklamę firmy w Internecie. Pomimo tego większość polskich sklepów rowerowych oferuje szeroką gamę produktów tej marki. Warto nadmienić, że produkty Bike Hand są jednymi z najtańszych na rynku.

Popularne produkty Bike Hand

Zestaw kluczy rowerowych BIKE HAND YC–728 to klasyczne narzędzia do roweru, które powinien posiadać każdy rowerzysta nie lubiący odwiedzać warsztatu. Cała skrzynka waży 2,42 kilograma i zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do naprawy, więc samodzielne serwisowanie nie powinno stanowić żadnego problemu.

Bike Hand YC–100BH to wykonany z aluminium i PCV stojak warsztatowy do naprawy rowerów. Jest uniwersalny i pasuje do każdego roweru. Posiada obracaną, regulowaną łapę, którą bez problemu można chwycić za sztycę czy ramę. Sam stojak da się obrócić o 360 stopni. Maksymalne obciążenie wynosi 25 kilogramów.

Dobrym wyborem będzie także klucz dynamometryczny BIKE HAND YC–617–2S  ¼ cala o zakresie 2–24 Nm. W zestawie znajduje się dziesięć końcówek: w postaci kluczy imbusowych 3/4/5/6/8/10 mm, końcówek torx T20/T25/T30 oraz końcówki 5 mm–L. Komplet jest zawarty w skrzyneczce z przedziałkami zapinanej na klamrę. Dużą zaletą produktu jest automatyczne zwalnianie: wyraźnie słyszalne kliknięcie po osiągnięciu żądanej siły dokręcania. Czytelna skala ułatwia wybranie odpowiedniej jednostki momentu obrotowego dzięki pokrętłu umieszczonemu w rękojeści klucza.


Dodaj komentarz 0