Bitul

Bitul – polski producent narzędzi rowerowych oraz akcesoriów takich jak wieszaki, uchwyty czy stojaki. Narzędzia Bitul powstają wyłącznie we współpracy z krajowymi wykonawcami. Dewizą firmy jest solidność – zamiast tworzyć sprzęt w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, Bitul stawia na jego jakość. Wszystkie przyrządy odznaczają się trwałością, ceną osiągalną dla powiększającego się ciągle grona klientów i niezwykle skrupulatnie przemyślaną koncepcją. Każdy przedmiot, który wychodzi z taśmy produkcyjnej jest zabezpieczony antykorozyjnie poprzez cynkowanie lub malowanie proszkowe.

Za przykład niech posłuży Centrownica Bitul TS001 – niezastąpione narzędzie do roweru w przypadku wykrzywionych kół – obsługuje wszystkie rozmiary kół (od 16 do 29 cali) ze zdjętą lub założoną oponą, co można potraktować jako wielką zaletę zwłaszcza w nagłych przypadkach. Maszyna zawdzięcza swoją stabilność masywnej podstawie, mimo to wcale nie jest ciężka. Centrownica jest w całości wykonana ze stali cynkowanej, umożliwia korektę bicia bocznego i promieniowego, a także korektę tarczy hamulcowej. Sprawną regulację umożliwiają pokrętła z tworzywa sztucznego, śruby motylkowe oraz śruba imbusowa.

Zgodnie z zapewnieniem producenta, wszystkie oferowane produkty poddawane są kontroli jakości przed sprzedażą. Bitul otwarcie mówi o tym, że ceni sobie opinie klientów – zarówno te pozytywne, jak i negatywne, ponieważ dzięki temu może dołożyć większych starań, żeby dalej udoskonalać swój asortyment. Na stronie firmy znajduje się nawet informacja o możliwości zlecenia masowego lub jednostkowego projektu na podstawie schematu, zdjęcia czy krótkiego opisu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że takie przypadkowe projekty często okazują się strzałem w dziesiątkę i na stałe trafiają do sprzedaży.


Dodaj komentarz 0