Brubeck

Brubeck – polska firma produkująca od 2005 roku funkcjonalną odzież sportową, termoaktywną i outdoorową dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wśród produktów można spotkać sportową bezszwową bieliznę wełnianą i bawełnianą, a także koszulki, czapki, szaliki, rękawiczki, skarpety i wiele innych produktów. Założycielem firmy i twórcą tej marki jest Mirosław Kubiak, a siedziba Brubeck znajduje się w Zduńskiej Woli.

Marka Brubeck uznawana jest za lidera na polskim rynku odzieży termoaktywnej, posiadająca dobrze działającą sieć dystrybucji w Polsce, a także w całej Europie. Firma ta prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową. W swojej produkcji wykorzystuje najnowsze technologie, np. 3D Pro Techlology, BTP Covering System, Nilit Breeze.

Charakterystycznym elementem firmy jest produkowanie odzieży termoaktywnej zgodnej z wysokimi wymaganiami w sferze sportowej i jednocześnie z najnowszymi trendami.

Odzież Brubeck nie wywołuje reakcji alergicznych, otarć, nie podrażnia skóry i dodatkowo wykazuje właściwości bakteriostatyczne.


Dodaj komentarz 0