Crosso

Crosso – jeden z wiodących polskich producentów sakw rowerowych i motocyklowych. Firma działa na rynku od 2004 roku, powstała w Białymstoku, gdzie do dziś mieści się jej siedziba. Pierwsze sakwy i torby rowerowe marki Crosso powstawały na prywatny użytek właścicieli, przez nich samych też były wykonywane. Z biegiem czasu firma zaczęła się rozrastać, ale jej produkty nadal powstają w Polsce.

Sakwy rowerowe Crosso są produkowane z oryginalnej Cordury, impregnowanej tkaniny poliamidowej, w ofercie znajdują się także produkty wykonane z lekkiego nylonu TPU Lite. Marka Crosso wykorzystuje dwa systemy zamykania sakw: klasyczne, rolowane oraz typu „Ekspert”, dodatkowo zabezpieczające bagaż kapturem. Sakwy posiadają trzy rodzaje mocowań, w tym dwa dedykowane dla rowerzystów: maksymalnie regulowany „Click” oraz „Crosso”, którego podstawowym atutem jest prostota i wygoda.

W ofercie firmy znajdują się także wyprawowe bagażniki Crosso o nośności 15 i 35 kg oraz inne akcesoria, dedykowane dla profesjonalnej turystyki rowerowej.


Dodaj komentarz 0