Cycloc

Cycloc – marka powstała w 2006 roku w Londynie, przodująca obecnie w produkcji wieszaków rowerowych. Firma znana jest z prostych, lecz stylowych rozwiązań. Marka powstała po to, by ułatwić rowerzystom przechowywanie rowerów.  Modele są bardzo wszechstronne: pasują do roweru górskiego MTB, do roweru szosowego, miejskiego, roweru elektrycznego oraz dziecięcego. Najszerzej znanym i rozpoznawalnym produktem Cycloc jest wieszak Solo nagrodzony na targach Eurobike w 2014 roku. Większość produktów umożliwia powieszenie roweru na ścianie równolegle lub pionowo. Cycloc wygrał liczne nagrody w kategorii akcesoriów wewnętrznych na WIN Awards 2017, FX Awards 2014 i Eurobike 2014.

Ścienny uchwyt Cycloc Endo to wysokiej klasy wieszak, przeznaczony do pionowego przechowywania rowerów. Jest wyposażony w podkładki pod koła roweru, które zabezpieczają ścianę przez zabrudzeniem. Górny zawias zawiera przestrzeń do przełożenia zapięcia rowerowego typu u-lock, co umożliwia dodatkowe zabezpieczenie sprzętu. Hak wykazuje odporność na wymagające warunki atmosferyczne, a więc można montować go także na zewnątrz budynku. Dolna podstawka pozwala na stabilne mocowanie większych rowerów (nawet do 20 kg), jeśli oprzemy o nią tylne koło. Jest bardzo prosty w montażu – zawiera 4 śruby oraz dodatkowe 2 dla dolnej podstawki.

Wieszaki na rower Cycloc  posiadają minimalistyczny i harmonijny design, dzięki czemu komponują się z pozostałymi meblami, a szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie idealnego modelu do pomieszczenia. Właśnie dlatego produkty Cycloc stanowią nie tylko ekwipunek, ale również świetną dekorację wnętrza.


Dodaj komentarz 0