Endura

Endura – szkocka marka specjalizująca się w produkcji odzieży rowerowej. Wśród najchętniej kupowanych można znaleźć ubrania, takie jak przeciwdeszczowe kurtki rowerowe, kombinezony jednoczęściowe, bielizna termoaktywna, kamizelki czy spodenki rowerowe. Pierwotnie ze względu na kapryśność wietrznej i deszczowej szkockiej pogody, głównym celem firmy była sprzedaż w ojczyźnie, jednak z czasem Endura zyskała popularność na całym świecie, o czym świadczyć mogą liczne nagrody zdobyte podczas konkursów.

Przykładem topowego produktu jest testowana przez kolarza Danny’ego MacAskilla kurtka Endura MT500 wykonana z trójwarstwowego materiału opartego o wodoodporną membranę ExoShell60. Kurtka jest wyposażona w kaptur z regulacją 3D oraz zamek VISLON z dodatkową osłoną przed wodą. Przednie kieszenie mogą w razie potrzeby posłużyć jako panele wentylacyjne. Wszystkie usprawnienia pozwalają na używanie kurtki przez cały rok w trudnych warunkach.

Firma z każdym sezonem poszerza asortyment, wprowadzając na rynek coraz nowsze produkty. Obecnie firma w swojej ofercie oprócz odzieży posiada także narzędzia i części rowerowe.


Dodaj komentarz 0