Eyen

Eyen – młoda polska marka produkująca oświetlenie rowerowe, odzież rowerową, a także akcesoria rowerowe, w tym: pompki, błotniki, lemondki, owijki na kierownicę, okładziny i klocki hamulcowe czy stojaki serwisowe. Wśród odzieży rowerowej można znaleźć między innymi podkoszulki, rękawiczki, skarpetki i nogawki. Popularność przyniosła firmie seria lampek rowerowych Eyen Alley cechujących się nowoczesną, solidną konstrukcją oraz szybkim montażem.

Popularne produkty marki Eyen

  • Lampka Eyen Alley 50 posiada gumowy uchwyt, dzięki czemu pasuje do większości standardowych kierownic. Montaż oraz wymiana baterii nie wymaga żadnych narzędzi, dlatego w razie potrzeby lampkę można zdjąć z roweru i zabrać ze sobą. Posiada kilka wbudowanych trybów świecenia, które można dowolnie wybierać za pomocą przycisku. Za reflektorem wmontowano specjalną wstawkę przepuszczającą światło, co ułatwia widzenie także ruchomych obiektów przy dużej prędkości po zmroku. Lampka generuje światło o maksymalnej mocy 50 lumenów.
  • Przednia lampka Eyen Alley 100 produkuje światło o mocy do 100 lumenów. Świetnie nadaje się do codziennego użytku na słabo oświetlonych trasach. Wodoszczelna obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia trwałość sprzętu. Lampka jest zasilana trzema alkalicznymi bateriami, gwarantującymi długi czas działania.
  • Model Eyen Alley 200 jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu lampka jest lekka, a także mocna i odporna na uszkodzenia. Wbudowana dioda LED ma maksymalną moc 200 lumenów. Model mieści 4 baterie AA, jest też odporny na deszcz, co potwierdza indeks IPX4. Lampka zawiera kilka trybów, w tym Flash działający bez przerwy przez około 70 godzin, jednak w przypadku dłuższych wycieczek warto mieć ze sobą dodatkowe baterie.