Infini

Infini – tajwańska firma zajmująca się produkcją oświetlenia rowerowego założona w 2005 roku. Produkty marki powstają we współpracy z spółką przedsiębiorczą Chance Good. Lampki rowerowe Infini zostały licznie nagrodzone podczas różnych targów rowerowych na całym świecie, między innymi w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii. Infini tworzy oświetlenie gwarantujące bezpieczeństwo za dnia, a także w nocy. Marka jest ceniona nie tylko ze względu na wysoką funkcjonalność i przystępne ceny, ale także modny, elegancki design. W bogatej ofercie znajdują się standardowe lampki zasilane bateriami lub ładowane akumulatorem przez USB. Infini tworzy kompaktowe modele przednie i tylne o różnym stopniu mocy.

Topowym produktem firmy jest wodoszczelna lampka Infini Lava z możliwością montażu na kierownicy lub kasku. Posiada kilka trybów oraz wbudowany system zapobiegający przeładowaniu baterii. Jest też wyposażona w guzik, dzięki któremu za pomocą podwójnego kliknięcia można nawet w trakcie jazdy sprawdzić poziom jej zużycia. W sprzedaży dostępna jest też wersja Infini Lava 500, która jest dodatkowo wyposażona w kabel USB i świeci z maksymalną mocą 500 lumenów, co czyni ją jednym z najjaśniejszych modeli zarówno wśród lampek rowerowych Infini, jak i lampek na całym rynku.

Cechą wspólną wszystkich lampek Infini jest lekka obudowa wykonana z aluminium lub gumy, estetyczny wygląd i wyjątkowa trwałość oraz przede wszystkim to, że potrafią sprostać indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Marka stawia na ciągły rozwój przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii i właśnie dlatego posiada tak wielu wiernych fanów.