SiDi

SiDi – to włoska firma zajmująca się głównie produkcją butów rowerowych i motocyklowych. Jest jednym ze światowych liderów w tej branży.

Historia

Firma została założona w 1960 roku przez Dino Signori i od jego nazwiska pochodzi jej nazwa. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem butów do sportów górskich, a już w latach 70. zaczęła się specjalizować w butach rowerowych i motocyklowych. Buty SiDi szybko stały się popularne i wybierane przez wielu zwycięzców wyścigów kolarskich. SiDi w motocyklowym świecie znane jest m.in. ze sponsorowania zawodników startujących w MotoGP. Do dzisiaj połączenie tradycji i innowacji ze stylem i komfortem czyni buty tej marki jednymi z najbardziej cenionych w branży.

Produkty

SiDi oferuje szeroką gamę obuwia rowerowego i motocyklowego. W ofercie można znaleźć buty sportowe przeznaczone do ścigania na najwyższym poziomie zarówno na asfalcie, jak i w terenie, a także buty bardziej casualowe i dostosowane do uprawiania turystyki. Poza obuwiem marka oferuje także odzież i akcesoria.