Zalew Chechło w Trzebini zimą zamarznięty a nocą mgliście 6 luty 2019

Mrozik wraca MTB.

Wieczorem – 4°C a rano -7 °C.

Coraz bardziej przyjemniejsza temperatura do kręcenia kilometrów zimową porą, jak na zewnątrz zimno i mroźno. Nie wiem czy z tym każdy się zgodzi ale tak jest w moim przypadku, i polecam spróbować. Pamiętam kiedyś jak patrzyłem sceptycznie na temat rowerowy i jazdę w zimie. Wręcz było dla mnie to nie do pomyślenia że można wsiąść na rower i jechać w zimie, nawet widząc jak ktoś to robił. Ale po pierwszym okresie zimowym spędzonym na dwóch kółkach czekałem z utęsknieniem na kolejną zimę, jak na jakiś prezent😀❄️. I tak już jest prawie 10 lat. Od niedawna także przekonałem się do takiego samego zimowego  podejścia jeżeli chodzi o bieganie i nordic walking.

English: The MTB comes back to the cold.

In the evening – 4 ° C and in the morning -7 ° C.

More and more pleasant temperature for shooting kilometers in the winter season, as well as cold and freezing outside. I do not know if everyone will agree with this but it is in my case, and I recommend you try it. I remember once when I was skeptical about cycling and riding in the winter. It was unthinkable for me that you can get on a bike and drive in the winter, even seeing someone doing it. But after the first winter period spent on two wheels I waited with longing for another winter, for a present😀❄️. And it’s almost 10 years already. Recently, I have also come to the same approach when it comes to running and Nordic walking in winter..

Zdjęcia / Photos:

Ulica Sienkiewicza w Trzebini nocą mroźnie 6 luty 2019 Wały zalewu Chechło zimą mroźnie w Trzebini 6 luty 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time : 31’24

Hi: 178

Lo: 81

Avg: 132

Cal : 338

Fb: 29,98

BMI: 20,09

Fl: 145>>71

Więcej informacji / more info: https://strava.app.link/o7ACXu6J6T

3 komentarze

 1. Dla mnie to hardcore!!:)
  Jeszcze nordic walking jestem w stanie zrozumieć, w sensie, że daje przyjemność, ale rower już nie. Podejrzewam, że masz właściwe ubranie, coś co zasłania usta itp?

  1. Przez lata dopracowałem ubranie tak obecnie kominiarka termoaktywna za 25 zł wcześniej chusta i czapka a ubranie termoaktywne i uwierz mi ze dała byś radę to tylko punkt widzenia. Poza tym po słuchałem ciebie co do rozmiaru i oddałem te buty po 2 biegach były jednak za ciasne znalazłem odpowiednie bo już 3 razy wymieniłem.

   1. No właśnie tak myślałam, że musi być ciuch termoaktywny na taką aktywność sportową. Ja się nie zarzekam, że kiedyś nie spróbuję. Do pracy jeździć zimą nie będę, za dużo potem zachodu z doprowadzeniem się do jako takiego wyglądu:-) Ale w weekendy, czemu nie.
    Co do butów to dobrze zrobiłeś. Nie będą paluchy bolały:)

Comments are closed.