Zachód słońca, Bolęcin ulica Krakowska 24 czerwca 2019

MTB przed pracą m.in. Wygiełzów i Płaza.

Osiedle Borowiec, Zagórze, Babice, Wygiełzów, Płaza, Bolęcin, Nieporaz, Puszcza Dulowska, Młoszowa i Trzebinia w sumie 35 km.

Trasa dzisiaj dosyć bardzo zróżnicowana asfalt, szuter i las. W sumie najprzyjemniejszy był odcinek wzdłuż Zagórza przy ulicy Borowcowej a a następnie przy drodze 780 w kierunku Wygiełzowa. Tam leśną drogą naprawdę przyjemnie się jeździ, część trasy to tak samo odcinek Bukowica Run. Nie wiem czemu ale najbardziej zmęczył mnie podjazd z Wygiełzowa w stronę Płazy co prawda w pierwszej kolejności chciałem jechać przez Kwaczałę i Regulice ale z uwagi na brak czasu musiałem skręcić wcześniej w stronę Płazy. Następnie Bolęcin Stawki i w lewo nad autostradą A4 w stronę puszczy Dulowskiej. Tempo jakie sobie narzuciłem się zmieniało a pulsometr nawet nie dawał o sobie znać często czyli zapas wysiłku został jeszcze spory, ale trzeba troszkę się opanować bo w sumie jeszcze w pracy muszę mieć siłę.

English: MTB before work, among others Wygiełzów and Płaza.

Osiedle Borowiec, Zagórze, Babice, Wygiełzów, Płaza, Bolęcin, Nieporaz, Puszcza Dulowska, Młoszowa and Trzebinia in total 35km.

The route today is quite varied asphalt, gravel and forest. In total, the most pleasant part was the section along Zagórze on Borowcowa street and then on route 780 towards Wygiełzów. There is a nice road through the forest path, part of the route is the same section of Bukowica Run. I do not know why but the most tired of me was the driveway from Wygiełzów towards Pałza, although in the first place I wanted to go through Kwaczała and Regulice, but due to the lack of time I had to turn in the direction of Pałza. Then Bolęcin Stawki and left over the A4 motorway towards the Dulowska forest. The pace I was trying to change myself and the heart rate monitor did not even let me know about myself, that is, the reserve of effort was still considerable, but I need to master a little bit because I have to have strength in my work.

Zdjęcia / Photos:

Trasa turystyczna gmina Babice, Zagórze przy drodze 780, 24 czerwca 2019 Trasa turystyczna przy drodze 780, Zagórze gmina Babice 24 czerwca 2019 Zachód słońca nad autostradą A4, wjazd do puszczy Dulowskiej 24 czerwca 2019 Rower Kross Level B3 Puszcza Dulowska 24 czerwca 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 1:38’23

Hi: 188

Lo: 54

Avg: 140

Cal: 1325

Fb: 163

BMI: 20,66

Fl: 1

141>>82

Więcej informacji / More info:

https://strava.app.link/hSkwtnn3MX

9 komentarzy

 1. Wow, 35 km, ja robię maksymalnie 18, ale cieszę się i z tego, chociaż to są zwykle przejażdżki po mieście. Beton i takie sobie powietrze. Ale nie narzekam. Mam na co czekałam!:)

  1. Kiedyś to po 50 jeździłem teraz rzadko mam aż tyle czasu dziecią poświęcam wolny czas. Chociaż jak się znajdzie chwila jednak to korzystam z kilometrów, a jak mogę to po za miastem. Dasz radę zrobić więcej bez problemu, tak jak te 18 robisz.

   1. Dzisiaj mogę się pochwalić, że po raz pierwszy wjechałam Wiejską w górę, a nie zsiad w połowie drogi:-). Opisywałam kiedyś, że tak robiłam jak docierałam do Górnośląskiej, ale to obok, więc taka sama dla mnie trudność. Brawo ja! A Ty nie wiem w jakim wieku masz dziecko/dzieci, ale teraz są takie świetne wózki do rowerów, dziecko sobie siedzi, a Ty naginasz:)

    1. Już dużo z nimi właśnie tak jeździłem teraz pora na nich 6 syn ma rekord 37 km sam przejechał i 4 lata córka kończy uczyć się jeździć. Brawo ty👍

     1. Tak już tak córka co chwilę ale za mały rower ma i by nas nie dogoniła, a syn jeździ sam już więc nie ma problemu👍😀 w przyszłym roku myślę że już sama będzie jeździć 😀

     2. No i będziecie rodzinnie jeździć. My też tak robiliśmy i powiem Ci, że maluchy to twardziele. My padaliśmy a one jeszcze chciały jechać dalej:)
      Pamiętam takie lato, że robiliśmy z dziećmi po 40 km. Syn miał ok. 10 lat córka starsza. Ale to i tak dzieci przecież.

     3. No mają mocniejsze akumulatory 😀 a rodzinnie już jeździmy sporo lat teraz tylko dzieci same zaczynają 👍. Pora kontynuować jazdę na rowerze w takim razie:)

Comments are closed.