Animacja oświetlenia rowerowego prox dual power 2x cree 23 luty 2020

Niedzielne ciepło 23.02

O poranku już 9°C w porównaniu do soboty i -2°C.

Zaległy wpis / Overdue entry

Trasa przyjemna, brak ruchu na drogach( minęły mnie 2 pojazdy i jeden autobus na całej trasie) i ogólny spokój. Nieprzyjemny był tylko wiatr który przeszkadzał a miejscami nawet utrudniał jazdę na rowerze. Za to sucho, chociaż pod koniec tak jakby zaczynał kropić deszcz.

Po pracy wracając do domu był już tylko deszcz i wiatr. Zaś zaraz po tym jak rano przyjechałem rozpadało się całkowicie, tak więc można powiedzieć że w drodze do pracy uciekłem przed deszczem. Niestety wracając już mi się nie udało dlatego byłem cały mokry.

English: Sunday warmth.

In the morning already 9 ° C compared to Saturday and -2 ° C.

A pleasant route, no traffic on the roads (2 vehicles passed and one bus passed the entire route) and general peace. Only the wind that disturbed and even hindered cycling was unpleasant. It was dry, though at the end it was beginning to rain.

After work, returning home, there was only rain and wind. And as soon as I arrived in the morning it was falling apart completely, so you can say that I escaped from the rain on my way to work. Unfortunately, I didn’t get back because I was wet.

Zdjęcia / Photos:

Pulsometr / Heart rate monitor:

146 ud./min średnie tętno / 146 bpm average heart rate
182 ud./min maksymalne tętno / 182 bpm the maximum heart rate

Więcej informacji na temat treningu / More info about training:

https://strava.app.link/cYiavBCVi4

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.