+15 stopni a w puszczy Dulowskiej jeszcze trochę lodu nordic walking 7 marca 2019

Nordic walking w Trzebini.

Puszcza Dulowska w doborowym towarzystwie.

17°C na zewnątrz, jak tu się nie wybrać na aktywny wypoczynek i to jeszcze w takie miejsce. Trasa jak zaplanowana przez Miłosza tak wykonana przez naszą czwórkę. Pogoda i krajobraz w niektórych miejscach przypominał wiosnę, lato i jesień a tu mamy zimę. Połowa trasy przebiegła spokojnym tempem ale nie tak dosłownie. W drodze powrotnej Ja, Miłosz z córką Emilią i Barbara przyspieszyliśmy tak aby zdążyć przed ciemnością, no niestety się nie udało i ostatnie kilometry po ciemku ale za to w dobrych nastrojach. Ci co nie byli niech żałują.

English: Nordic walking in Trzebinia.

Puszcza Dulowska in good company.

17 ° C outside, how not to go for an active vacation and it is still in such a place. A route as planned by Miłosz, done by our four. Weather and landscape in some places resembled spring, summer and autumn and here we have winter. Half of the route went at a calm pace but not as literally. On the way back, I, Miłosz with my daughter Emila and Barbara, accelerated to make it before the dark, unfortunately it failed and the last kilometers in the dark but in good mood. Those who were not sorry.

Zdjęcia / Photos:

Puszcza Dulowska, Nordic Walking i ciepło w zimie 7 marca 2019 Ciężka praca bobrów w puszczy Dulowskiej 7 marca 2019 Nordic Walking obok Alvernia Planet 7 marca 2019 Alvernia Planet podczas zachodu słońca i nordic walking 7 marca 2019 Zachód słońca w Puszczy Dulowskiej 7 marca 2019 Powrót z Nordic Walking w Puszczy Dulowskiej po zmroku 7 marca 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Bateria padła / the battery has died

Więcej informacji / More info:
https://strava.app.link/BjJhKFLJSU

https://www.endomondo.com/users/14255880/workouts/1279826210