O mnie

Moją ulubioną codzienną aktywnością fizyczna jest głównie jazda na 2 kółkach przez cały rok, uwielbiam biegać, pływać jak również snowboard, na ten ostatni mam najmniej czasu rzekł bym prawie wcale. Podliczając to już prawie 10 lat codziennej jazdy na rowerze, z bieganiem rozpocząłem przygodę w 2016 roku i nie zamierzam przestać. Od końca 2017 roku opisuje swoje codzienne treningi i zmagania związane z ich wykonywaniem 365 dni w roku.

Cały rok na jazdę rowerem, bieganie czy też pływanie to za mało.

Każdy dzień jakiejkolwiek aktywności fizycznej daje nam siłę i poprawia samopoczucie wraz z wzrostem kondycji, kluczem do tego jest wytrwałość.

Zamarznie Chechło w Trzebini rowerem365

Zimową porę uważam za najlepszą do uprawiania sportu. Według mnie przyjemnie się jeździ na rowerze, jak również biega wymaga to co prawda przyzwyczajenia, kondycji, zdrowia ale nad tym można popracować. Każdy może spróbować tylko trzeba pozbyć się wymówek i popatrzeć na wszystko pod innym kątem, bo największa blokada jest w naszej głowie.

Jeżeli spodobało ci się coś bądź nie to pisz śmiało w komentarzach przeczytam każdy i odpowiem jak tylko czas pozwoli. Zainteresowała Cię ta strona chciała byś bądź chciał byś abym przetestował wszystko związane z tematem rowerowym i fotografią, dodawać swoje treści, wpisy, lub współpracować/współtworzyć pisz śmiało na adres mailowy czy też w formularzu poniżej.

Zapraszam również do programu partnerskiego Ceneo.pl.