Piątkowa rozgrzewka MTB przed nocką.

Chrzanów, Luszowice, Góry Luszowskie, Siersza, Piła Myślachowicka, Czyżówka, Myślachowice, Balaton, Trzebinia i kolejne 30 kilometrów przed pracą.

Dziś wieczorem o wiele chłodniej niż wczoraj i to dzięki temu aż przyjemnie się jedzie na rowerze. Trasa tak jak zaplanowana wcześniej, ale troszkę po drodze zmodyfikowana została z uwagi na pozostały czas a pod koniec odwiedziłem jeszcze Balaton w Trzebini. Trasa przyjemna i w większości po asfalcie ale już rozmyślałem nad podobną wersja tej trasy w wersji ”bezdroża” ale na to będę potrzebował troszkę więcej czasu, a informacje już wkrótce.

English: Friday warm-up of the MTB before the night.

Chrzanów, Luszowice, Luszowskie Mountains, Siersza, Piła Myślachowicka, Czyżówka, Myślachowice, Balaton, Trzebinia and another 30 kilometers before work.

Tonight it is much cooler than yesterday and it’s thanks to it that it’s nice to ride a bike. The route as planned earlier, but a bit on the way was modified due to the remaining time and at the end I visited the Balaton in Trzebinia. Pleasant route and mostly on asphalt, but I’ve been thinking about a similar version of this route in the ‚off-road’ version, but I will need a little more time for this so information soon.

Zdjęcia / Photos:

Zachód słońca nad Luszowicami  HDR 28 czerwca 2019 Rower Kross Level B3 i zalew Balaton w Trzebini 28 czerwca 2019 Zalew Balaton w Trzebini wieczorem 28 czerwca 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 1:27’25

Hi: 177

Lo: 67

Avg: 132

Cal: 946

Fb: 113

BMI: 20,66

Fl: 1

141>>73

Więcej informacji / More info:

https://strava.app.link/Jr66K1tFTX