Ulica Głowackiego w Trzebini paruje po całym dniu upału i drobnym deszczu wieczorem 19 sierpnia 2019

Pierwsza i druga nocka po deszczu.

Trzecie zmiany czas zaczynać z uwagi na kilkudniową przerwę.

Po całym dniu duchoty, upału wieczorem troszkę popadał deszcz a podczas jazdy do pracy już kropiło. Temperatura szybko się zmniejszyła ale tylko parę stopni, droga parowała więc duszno było. Poranek pochmurny ale z delikatnymi przejaśnieniami. Co prawda w nocy chłodno ale od rana już zaczyna się robić ciepło.

Na kolejną nockę jednak jechało się lepiej z uwagi na większy chłód i mniejszą duchotę. Ale głównie spowodowane jest to dlatego że dzisiejszy dzień był pochmurny. Tak czy inaczej robi się troszkę chłodniej zobaczymy na jak długo. O poranku dopadł mnie deszcz ale na szczęście niewielki.

English: First and second night shift after rain.

It is time to start the third shift due to the break of several days.

After a whole day of heat, the heat of the evening it was raining a bit and it was raining during the ride to work. The temperature dropped quickly but only a few degrees so the road evaporated so stuffy. Cloudy morning but with delicate clear weather. It is cool at night but it starts to get warm from the morning.

The next night, however, went better because of the greater coldness and less spirit. But mainly because it was cloudy today. Either way it gets a little cooler we’ll see for how long. In the morning the rain caught me but luckily not much.

Zdjęcia / Photos:

Tylko jedno / Only one

Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak / Lack off.

Więcej informacji o treningu / More info about training:

https://strava.app.link/whBWgmlzjZ