Choinka rowerem365 24 grudnia 2019

Po Wigilii, przed pracą.

W drodze do…

Po wspólnej kolacji czas się zbierać, nie objedzony z uwagi na jazdę udałem się do pracy troszkę wcześniej aby zmienić kolegę. Na zewnątrz 5°C ale na szczęście całą trasę nie padał deszcz w przeciwieństwie do całodniowych opadów. Jadą zauważyłem to czego cały rok nie widać a mianowicie zamknięte sklepy i lokale które zwykle są otwarte w święta. Oprócz stacji paliw gdzie ruch też nieduży.

W drodze powrotnej z pracy spokój, cisza a ruch prawie zerowy na drogach jak również na autostradzie coś pięknego po prostu. Bez deszczu więc nawet przyjemnie.

English: After Christmas Eve, before work.

On the way to…

After dinner together, it’s time to get together, not eaten because of the ride, I went to work a little earlier to change a colleague. Outside 5 ° C but fortunately the whole route was not raining in contrast to all-day rainfall. Going, I noticed what you can’t see all year, namely closed stores and premises that are usually open on holidays. In addition to gas stations where traffic is also light.

On the way back from work, peace, silence and almost zero traffic on the roads as well as on the highway are simply something beautiful. So no rain even.

Zdjęcia / Photos:

DK79 Chrzanów poranek w pierwszy dzień świąt 25 grudnia 2019
Pulsometr / Heart rate monitor:

Brack / Lack of

Więcej informacji na temat treningu / More info about training:

https://strava.app.link/y7ae4wSeI2

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.