W drodze na 4 Affiliate Days whit Ceneo.pl

Podróż na IV edycję Affiliate Days with Ceneo.pl

Początek

Dzień zaczął się dosyć wcześnie bo o 3:00 rano, szybkie ogarnięcie się, ubranie w przygotowane wcześniej rzeczy na podróż i upragnioną poranną kawę zastąpiłem herbatą (z uwagi na jej brak). Patrząc przez okno pogoda zapowiada się dosyć przyjemnie lecz z uwagi na noc nie było widać chmur. W drodze na dworzec PKP deszcz z kropiącego zamienił się w ulewę. Parę minut przed pociągiem udało mi się schronić w tunelu

Przejście pod torami Chrzanów a następnie na stacji.

Zaczyna się podróż…

Zakup biletu w pociągu po paru kilometrach przesiadka na kolejny pociąg w Trzebini, przejście z peronu na peron w strugach deszczu oraz wejście do nadjeżdżającego po paru minutach pociągu w stronę Katowic.

Ulewa w Trzebini w drodze na 4 Affiliate Days whit Ceneo

poranek w drodze na IV Edycja Affiliate Days with Ceneo

Po trwającej prawie godzinę podróży (na zewnątrz ciągle padał deszcz) czekała mnie przesiadka na pociąg do Wrocławia, kilkanaście minut później byłem już w przedziale na siedzeniu numer 82.Przesiadka w Katowicach na 4 Affiliate Days whit Ceneo.pl

W nim siedziała dość sympatyczna rodzina z którą wymieniłem parę słów a wspólna podróż w tym samym kierunku minęła dość szybko, pociąg zmierzał w kierunku Kołobrzegu ale my wysiedliśmy w przepięknym mieście.

Wrocław

Z Dworca Głównego we Wrocławiu3 przesiadka na tramwaj we Wrocławiu na4 Affiliate Days whit Ceneo „prawie” dość szybko udało mi się trafić na tramwaj numer 32 którym dostałem się niedaleko siedziby Ceneo.pl(Stacja Zachodnia) kilka minut przed 9:00. Po podpisaniu listy obecności ,odebraniu identyfikatora , podróży windą na piąte piętro wreszcie wylądowałem w Ceneo.

Finał podróży 4 Affiliate Days whit Ceneo.pl Osób nie było jeszcze tak dużo jak myślałem aczkolwiek postanowiłem uzupełnić brak porannej kawy małym espresso z przepysznym ciastkiem wieloziarnistym bez cukru. Osoby współpracujące z Ceneo zaczęły się powoli zbierać, parę kontaktów udało mi się nawiązać z paroma osobami po rozmawiałem z czego jestem ogromnie zadowolony. Z uwagi na opóźnienie które tak naprawdę w ogóle nie było odczuwalne (to pewnie z powodu zachwycenia tym że jestem tam gdzie jestem wreszcie albo w końcu), udało mi się wypić koktajl z jarmużem oraz skonsumować drugie ciastko i domową kanapkę. Po fajnej przedmowie względem nowości w Ceneo.pl przez Sławomira i rozpoczęciu udałem się na warsztaty DIY Weroniki z mavelo.pl ,na których okazało się że jestem jedynym mężczyzną co tak naprawdę było do przewidzenia aczkolwiek warsztaty nie były tylko dla mnie ale też dla córki i syna którzy w domu dokończyli pracę i prezent dla nich, zdjęcia poniżej po.

Ramki boho pomalowane przez moje dzieci Eryka i Liliane

Pierwszy warsztat

Dostaliśmy pakiet startowy instrukcję jak go wykorzystać aby stworzyć te przepiękne ramki boho troszkę pracy naprawdę może przynieść świetny efekt niewielkim kosztem czasu i pieniędzy. Weronika jest przemiłą osobą która wytłumaczyła wszystko i podzieliła się swoją wiedzą, mam nadzieję że uda mi się jeszcze kiedyś trafić na warsztaty Weroniki tym razem z moją rodziną. W trakcie warsztatów z Weroniką sporo się nauczyłem, prace przebiegały w miłym otoczeniu i przyjemnej atmosferze innych uczestniczek,

w trakcjie warsztatów z Weroniką z mavelopl

zrobiliśmy małą przerwę i udaliśmy się do pani Katarzyny redaktora naczelnego Blogostrefy.net niestety na końcówkę. Czekałem głownie na spotkanie ze specjalistą SEO Mateuszem, wiedza przez niego przekazana, porady są naprawdę dla mnie bardzo cenną lekcją i bardzo serdecznie dziękuję z możliwość uczestnictwa. Następnie powrót do Weroniki aby dokończyć prace oraz zapakować i zabezpieczyć nasze przepiękne ramki boho na podróż. Drobna przerwa na kolejną kawę oraz małe ciasteczko i prelekcja Michała który przedstawił „Życie blogerskiej rodziny – oczekiwania vs rzeczywistość”, plusy i minusy życia blogera który potrafi czerpać przyjemność z tego co robi i dodatkowo się utrzymuje bez potrzeby pracy w jakiejkolwiek firmie. Nie przychodzi to bardzo łatwo ale ciężką pracą można do czegoś dojść ,każdy musi wybrać swoją drogę nie zawsze może to być dobra droga. Bardzo przyjemnie się go słuchało, dużo cennych uwag i swoich spostrzeżeń nam przekazał. Po prelekcji udałem się na lunch z reszta uczestników, przepyszne jedzenie z którego udało mi się po trochu wszystkiego spróbować, cóż tu więcej napisać po prostu było smaczne (proszę o kontakt kolegę z którym jadłem i rozmawiałem gdyż wyleciało mi z głowy imię).

Drugi Warsztat

Po uzupełnieniu energii:) udałem się na warsztaty Jordana tipsy i triki filmowania smartfonem ( niestety ominąłem w tym samym czasie spotkanie z Kuba, Aleksandrą i Łukaszem 🙁 .Niestety nie dało się być w dwóch miejscach w jednym czasie ale możne następnym razem uda się, Jordan przedstawił akcesoria oraz proste metody zaoszczędzenia sobie czasu podczas kręcenia filmików gdzie większość efektów można zrobić już podczas samej przyjemności filmowania i nieraz bez konieczności obróbki w programie. Przedstawił ciekawe akcesoria które pomagają uzyskać lepsze osiągi i mniej błędów podczas filmowania Zobaczyłem jaką sprawia mu to radość, jest pomocny a wiedza pozyskana od niego jest naprawdę dla mnie też bardzo cenna. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się spotkamy (bo obecnym zastępczym telefonem który miałem niestety nie mogłem nawet poćwiczyć tego co wysłuchałem od niego, pech chciał ze smartphone przed samą IV Edycja Affiliate Days with Ceneo.pl musiałem oddać na gwarancji do naprawy). Tak się zasiedziałem w sumie nie tylko ja że o godzinie 16:10 musiałem powoli się zacząć zbierać z uwagi na zbliżającą się podróż powrotną do domu. Ominęła mnie niespodzianka na zakończenie i konkurs. Zabrałem ze sobą pakiet gadżetów od zespołu Ceneo, sponsorów, jaki i od Weroniki z mavelo.pl. Chciałbym podziękować przesympatycznej pani (przepraszam ze nie pamiętam imienia ale to nadrobię wiem wiszę kawę) dzięki której otrzymałem drugą świnkę skarbonkę dla córki. Powiedziała mi że jest bardzo zadowolona z tego że też ma swoją świnkę tak jak jej starszy brat(ale to dopiero następnego dnia rano, gdyż dzieci już spały jak ja się zjawiłem).

Wszystko się niestety za szybko kończy…

Krótki spacer na dworzec Wrocław Mikołajów z którego dostałem się szybciutko na dworzec główny około pół godziny przed pociągiem w stronę Katowic.powrót z Wrocławia i IV Edycji Affiliate Days with Ceneo

Punktualnie o 17:18 wyruszyłem w podroż do Katowic tym razem nowocześniejszym pociągiem ale i w nim jak i w tym którym jechałem do Wrocławia (tamten był starego typu ale też wygodny) dźwiękowe komunikaty były nie zrozumiałe i przerywane:). Mile spędzona i szybko podróż do Katowic trwała 2 godziny i 14 minut, tam czekała mnie prawie godzinna przerwa na pociąg do Trzebini. W między czasie i oczekiwaniu na transport drobna przekąska w postaci kanapki, punktualnie o 20:34 pociąg wyruszył w kierunku powrotnym a czas przejazdu taki sam jak wcześniej. Katowice droga powrotna z IV Edycji Affiliate Days with Ceneo

Wysiadłem w Trzebini a z uwagi na brak połączenia (do domu brakowało ok 5 km a oczekiwanie na pociąg to około 1 godziny i 30 minut ) musiałem jechać autobusem który był za kila minut.

Końcówka wyprawy

Do domu dotarłem dosłownie kilka minut przed 22, wszyscy już spali, drobna kolacja i do spania.

Podsumowanie (w skrócie)

W sumie ze wszystkimi aspektami wyprawa trwała 19 godzin oraz około 446 kilometrów plus spacer na dworzec. Dzień pełen wrażeń uważam za zakończony pozytywnie. Już się nie mogę doczekać kolejnych Affiliate Days with Ceneo.pl mam nadzieje ze niedługo się odbędą:). Wiecie co to za liczba 1188? to liczba wszystkich słów:).

Podziękowania

Pozdrawiam uczestników warsztatów z którymi miałem przyjemność, cała ekipę Ceneo.pl która czuwała nad przebiegiem wrześniowych IV Affiliate Days with Ceneo perfekcyjnie, wszystkich których nie wymieniłem a byli na tej edycji, firmie gastronomicznej za pyszności które serwowali oraz pani z ochrony za wskazanie drogi do wyjścia 🙂

Jakość zdjęć

Z uwagi na zastępczy telefon (pisałem już wcześniej) jakość jest słaba ale może bardziej autentyczna, niż piękne kolorowe fotki wysokiej rozdzielczości i tak myślę dziś:)

Na koniec

Jeżeli jesteś osoba która jeszcze nie wie o co chodzi lub zaczyna swoja przygodę z programem partnerskim to mam nadziej ze spodobało ci się to co napisałem. Długo się zastanawiałem czy udostępnić Zaproszenie do programu partnerskiego Ceneo.pl i postanowiłem ze tak zrobię. Od Ciebie zależy czy dołączysz.