Zalew Chechło od strony lasu w Trzebini 9 kwietnia 2019

Poranek czy popołudnie?

Brak tytułu jadąc na rowerze.

Poranek to większy spokój na drogach w porównaniu z popołudniowym ruchem, lecz odwrotnie jeżeli chodzi o temperaturę. Rano jest chłodniej, ciszej i dlatego ja wolę tą porę dnia, jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat to proszę o komentowanie lub ewentualnie o wybranie pory dnia.

Dzisiaj odrobinę mgły miejscami, niestety krótka trasa więc nic po za standardowym dojazdem do pracy. Po drodze żadnej dzikiej zwierzyny leśnej nie spotkałem.

Po południu już miałem tytuł ale wykorzystam go na inny wpis. Ciepło w porównaniu z mglistym porankiem a w lesie trochę błota, nie wiedząc czemu poczułem bardziej jesień niż wiosnę i straszną przyjemność jadąc po nim.

English: Morning or afternoon?

No title while riding a bike.

Morning is more peace on the road compared to the afternoon traffic, but the reverse is about the temperature. In the morning it is colder, quieter and that’s why I prefer this time of day, if someone has a different opinion on this topic, please comment or alternatively select the time of day.

Today, a bit of fog in places, unfortunately a short route so nothing for a standard commute. I have not met any wild animals on the way.
In the afternoon I already had the title but I will use it for another entry. Heat compared to a foggy morning and a bit of mud in the forest, not knowing why I felt more autumn than spring and terrible pleasure riding on it.

Zdjęcia / Photos:

Zamglony trakt pieszo-rowerowy o poranku przy ulicy Topolowej w Chrzanowie 9 kwietnia 2019 Parking przy zalewie Chechło od strony Chrzanowa pokryty mgłą o poranku 9 kwietnia 2019 Ścieżka przy zalewie Chechło od strony ośrodka 9 kwietnia 2019 Piękny widok nad zalewem Chechło w Trzebini 9 kwietnia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 33,52

Hi: 165

Lo: 70

Avg: 124

Cal: 295

Fb: 32,27

BMI: 19,89

Fl: 1

139>>82

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/CRIZH2gWJV

2 komentarze

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.