Chrzanów Trzebinia poranna ulewa na rowerze 8 września 2019

Poranna ulewa i do pracy.

Deszcz na całej trasie.

Co prawda nie była długa bo tylko 5 km ale przy takich opadach to już po kilometrze człowiek jest przemoczony, w moim przypadku od polowy w dół. Kurtka przeciwdeszczowa kupiona kiedyś w Lidlu daję radę nawet po tylu latach. Brak pokrowców na butach Shimano spowodował ich przemoczenie. Dodatkowo temperatura 15°C nie za przyjemną jest przy takich opadach deszczu. Trasa do dosyć krótka ale przy dłuższej to podejrzewam że człowiek by się szybko wychodził, ewentualnie trzeba było czekać aż przestanie padać.

Po pracy drobny deszcz w porównaniu z porannym to mżawka. Buty niestety nie zdążyły wyschnąć ale za to ubranie tak.

Wpis z 8 września zaległy po tygodniu choroby i przerwy.

English: Morning downpour and to work.

Rain on the entire route.

Although it was not long because only 5 km but with such rainfall after a kilometer man is soaked, in my case from half down. A rain jacket I once bought in Lidl I can handle it even after all these years. The lack of covers on Shimano shoes caused them to get wet. In addition, the temperature of 15 ° C is not very pleasant with such rainfall. The route to a fairly short but with a longer one I suspect that a man would leave quickly, or you had to wait until it stopped raining.

After work, it is a drizzle compared to the morning rain. Unfortunately, the shoes did not have time to dry, but the clothes did.

The entry from September 8 was overdue after a week of illness and breaks.

Zdjęcia / Photos

Brak / Lack of

Pulsometr / Heart rate monitor:

Brak / Lack of

Więcej informacji na temat treningu / More info about training:

https://strava.app.link/EwJ70vq2NZ