Poranny wschód słońca nad zalewem Chechło 14 kwietnia 2019

Poranne 5°C MTB.

Chłodny powrót do jazdy codziennej.

2 dni przerwy od jazdy na dwóch kółkach, zleciało dosyć szybko i aktywnie. Przerwa od rowera nie oznacza braku ćwiczeń, odwiedzona Geosfera w Jaworznie oraz miasto Kraków. Co do poranku chłodno ale ładnie nad zalewem widać początek dnia i ładny wschód słońca,jak na poniedziałek to o poranku dosyć cicho poza odgłosem autostrady w tle nad Chechłem która niestety zagłuszała nawet poranne dźwięki przyrody.

English: Morning MTB 5°C.

Cool back to daily driving.

Two days break from driving on two wheels, it flew quite quickly and actively. A break from a bicycle does not mean lack of exercises, the Geosphere visited in Jaworzno and city Kraków. What to do in the morning cold but nice over the lagoon you can see the beginning of the day and a nice sunrise, as for Monday it is quite quiet in the morning outside the noise of the highway in the background over Chechło which sadly drowned even morning sounds of nature.

Zdjęcie / Photo:

Wiosenny poranek nad zalewem Chechło 5 stopni Trzebinia 14 kwietnia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 29’32

Hi: 170

Lo: 69

Avg: 122

Cal: 305

Fb: 30,97

BMI: 19,89

Fl: 1

139>>74

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/pLFPMGJMYV

8 komentarzy

   1. Coś Ty, w uszy zimno!!:-)
    Zwłaszcza rano. Ale na pewno niedługo zacznę popołudniowe przejażdżki.

    1. Czapka albo pozbyć się uszów 😁. Po południu już upał 👍. Tego nie lubię bo rano inaczej ubrany a później ubranie w plecaku😁. Albo zimno albo ciepło rano i w południe 👍

 1. Zimno jest fajne. Po prostu trzeba tak jechać żeby się rozgrzać!! Pozdrawiam

  1. Dokładnie👍 ja wolę temperatury od -5 do -10°C a dla niektórych 10 to zimno😁 widzę że kolega obeznany w temacie. Lepiej się rozgrzać w zimie na rowerze niż schłodzić w upalne dni.

Comments are closed.