Zbliżenie oblodzenia na ulicy Głowackiego w Trzebini o poranku 16 stycznia 2019

Poranny poślizg MTB.

Zimowy deszczyk.

Od rana pogoda zła +3°C deszczyk i ślisko na drogach pokrytych śniegiem. Główne drogi w porządku lecz reszta to walka z kierownicą i utrzymaniem równowagi. Do lasu nie dałem rady wjechać, mokry śnieg skutecznie mnie zatrzymywał a prowadzić rowera nie chciałem.

English: Morning slip MTB

Winter rain

From the morning the weather is bad + 3 ° C rain and slippery on roads covered with snow. The main roads are fine but the rest is a fight with the steering wheel and maintaining balance. I did not manage to enter the forest, the wet snow stopped me effectively and I did not want to ride a bicycle.

Zdjęcia / Photos :

Ławka przy zalewie Chechło w Trzebini o poranku, zima 16 stycznia 2019 Oblodzenie ulicy Głowackiego w Trzebini o poranku 16 stycznia 2019 Wiadukt nad A4 ulicy Głowackiego w Trzebini o poranku w zimie 16 stycznia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time : 45’18

Hi: 178

Lo: 93

Avg: 127

Cal : 481

Fb: 53,63

BMI: 20,09

Fl: 1

144>>74

Więcej informacji / more info: https://strava.app.link/BMVxJyS4vT

5 komentarzy

 1. Ja dzisiaj autentycznie poczułam wiosnę!! Nie mogę się doczekać. Nie jeżdżę na rowerze zimą ale nadrabiam zaległości, jak tylko przestanę marznąć w głowę i dłonie w czasie jazdy:)

  1. Ciesz się bardzo z tego, a pogoda zmienna niestety pada śnieg a zaraz się topi. Ja wolę kilka stopni mrozu i trochę śniegu, a nie lubię jak jest ciepło w zimie bo wtedy błoto wszędzie i wilgoć. Za niedługo będzie wiosna 👍 mam nadzieję że szybciej niż w tamtym roku. Pozdrawiam

   1. Mi się wydaje że rok temu wiosna przyszła wcześnie…. Ty pamiętasz inaczej?;-)

    1. Cały rok jeżdżę na rowerze więc są czasem ciepłe dni nawet w listopadzie pamiętam jak jechałem w krótkich spodenkach bo było 16°C a bodajże 5 dni później ok – 11°C jak przeglądałem zdjęcia 2016 rok z tego co pamiętam. Masz rację przyszła wcześnie ale mi chodziło o to że jak ma być taka pogoda to wolę wiosnę.

     1. Ja jestem ciepłolubna, wolę ciepłą zimę, ciepłą wiosnę i upalne lato:)

Comments are closed.