Ulica Sienkiewicza w Trzebini widok bez śmieci 4 września 2019

Przeziębienia nadszedł czas i MTB.

Troszkę się w końcu ochłodziło.

Parę dni człowiek ma wolnego od pracy i zamiast odpocząć albo aktywnie odpocząć to spędza czas na próbach wyleczenia się z przeziębienia. Do pracy czas wracać i drugi dzień jechałem po Gripex-ie na razie ciężko bo zatoki i nos zatkany, czyli oddychanie buzią w środę i czwartek (4 przejazdy). Wracając do pierwszego dnia to jadą niedaleko zalewu Chechło następnie ulicą Sienkiewicza tuż przed przejazdem nad autostradą A4 zauważyłem wyrzuconą w rów wannę z maskownicą a dokładniej miedzy ulicami Głowackiego a Sienkiewicza w Trzebini. Ludzie to już naprawdę zwariowali gdzie tylko zjazd z główniejszej drogi to zaraz śmieci widać w terenach leśnych.

Za dnia dosyć ciepło wieczorami temperatura zaś spada do około 12-15°C. Dla dla mnie to są bardzo dobre warunki do jazdy na rowerze no ale nie w momencie jak jestem przeziębiony, chociaż może to lepsze niż upały bo wtedy nie ma czym naprawdę oddychać. W czwartek wracając z pracy na ul Długiej kierowca tira wymijał mnie swoim wehikułem na centymetry bo akurat zaraz było przejście dla pieszych i wysepka na w środku drogi. Dawno się tak nie zdenerwowałem po prostu brak mi słów do takich kierowców na szczęście udało mi się nagrać numery rejestracyjne na kamerce do wykorzystania w przyszłości.

English: Colds have come and MTB.

It finally cooled down a bit.

A few days a person is off work and instead of resting or actively resting, he spends his time trying to cure a cold. It’s time to go back to work and the second day I was driving on Gripex so far it’s hard because the sinuses and stuffy nose, i.e. breathing with the mouth on Wednesday and Thursday (4 trips). Returning to the first day, they drive near the Chechło reservoir, then down Sienkiewicza street just before crossing the A4 highway. People are really crazy where only the exit from the main road is rubbish in the woods.

During the day it is quite warm in the evenings and the temperature drops to around 12-15 ° C. For me these are very good conditions for cycling, but not when I have a cold, although it may be better than the heat because then there is nothing to really breathe. On Thursday, returning from work on Dluga street, the truck driver passed me by his vehicle centimeters because it was just a pedestrian crossing and an island in the middle of the road. I have not been so upset for a long time, I just lack words for such drivers, fortunately I was able to record the registration numbers on the webcam for future use.

Zdjęcia / Photos:

Śmieci przy ulicy Sienkiewicza w Trzebini niedaleko ulicy Głowackiego 4 września 2019 Ulica Sienkiewicza w Trzebini piękna pogoda 4 września 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

W naprawie / In repair.

Więcej informacji na temat treningu More info about training:

https://strava.app.link/ePhaQ1kBJZ