Pstrużnik wpływający do Chechła przepiękny widok zimą podczas biegania 1 luty 2019

Rozgrzewka po przerwie.

Pierwszy test butów ROCKADIA TRAIL.

Obuwie firmy Adidas w rozmiarze 46 2/3 leżą na nogach świetnie rozmiar 46 który miałem kilka dni wcześniej był trochę za mały więc wymieniłem. Podczas biegu wygoda niesamowita już nie czułem kamieni pod nogami, czyli według mnie buty sprawdziły się w terenie bardzo dobrze. Jednak jest to za mało żeby o tym bardziej się rozpisywać bo tylko 8 km więc więcej informacji o tych butach wkrótce.

Pogoda i temperatura świetna do biegania – 2°C w terenie przyjemne powietrze i przebłyski słońca. Po krótkiej przerwie w bieganiu kondycja jednak trochę spadła albo ja to tak odczułem. Miejscami ślisko więc biegacz wygląda jakby tańczył mowa tutaj oczywiście o mnie😀. Nie wiem czy to dlatego że inne obuwie czy też warunki atmosferyczne ale dziś naprawę przyjemnie mi się biegało.

Obecnie promocja ROCKADIA TRAIL ADIDAS zapraszam.

English: Warming up after the break.

The first test of ROCKADIA TRAIL shoes.

Footwear company Adidas size 46 2/3 lie on my feet great size 46 which I had a few days earlier was a bit too small so I exchanged. During the run the amazing comfort no longer felt the stones under my feet, i.e. in my opinion the shoes worked very well in the field. However, this is not enough to write more about it because only 8 km so more information about these shoes soon.

The weather and the great running temperature – 2 ° C in the field, pleasant air and glimpses of the sun. After a short break in running, however, the condition dropped a bit or I felt it. In places the slippery runner looks like he danced, speech here of course about me. I do not know if this is because other footwear or weather conditions, but today I am doing a good job.

Currently, the promotion of ROCKADIA TRAIL ADIDAS i invite you.

Zdjęcia / Photos:

Test butów Rockadia Trail Adidas zimą Chrzanów 1 luty 2019 Zimowy widok w Chrzanowie podczas biegania niedaleko rzeki Chechło 1 luty 2019 Buty rockadia trail adidas podczas zimowego testu na tle rzeki Chechło Chrzanów 1 luty 2019 Rzeka Chechło zimą poczas biegania Chrzanów 1 luty 2019 Zamarznięty lód a za nim rzeka Chechło Chrzanów 1 luty 2019 Zimowy krajobraz przy rzece Chechło Chrzanów 1 luty 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 59’40

Hi: 199

Lo: 99

Avg: 166

Cal: 928

Fb: 117

BMI: 20,09

Fl: 3

174>>106

Więcej informacji / more info : https://strava.app.link/bYd1V2z1WT

8 komentarzy

  1. Zgadzam się z Tobą, dlatego wymieniłem na większe chociaż pisząc małe miałem na myśli to że 46 w grubsze skarpetce były w sam raz to i tak postanowiłem wymienić co prawda nie dużo większe ale luz jest😀. Wcześniej miałem 45 i były na „styk”, „rozbiły” się później ale to było na początku mojej przygody z bieganie.

   1. Ja się tak wymądrzam, bo kiedyś dwa razy pod rząd miałam problem z nogami…….i okazało się że mam po prostu za małe buty. To znaczy dobre, mój numer, ale nie do biegania:)

     1. Oooo, dziękuję:-) Tak właśnie jest.
      To jeszcz tylko przyznam Ci się, trochę ze wstydem, że jak po raz kolejny sobie odbiłam paznokcie, poszłam do takiego specjalnego sklepu z obuwiem sportowym, w którym mogłam przebiec się na bieżni, a oni zrobili te wszystkie próbki związane z układem stóp. Nawet nie sądziłam, że przyczyna jest tak prozaiczna, jak……..za małe buty:)))

     2. To dobrze że udało Ci się rozwiązać problem 👍 ja kończę pracę i zaraz do domu na rowerku jadę później wpis 😀 pozdrawiam

     3. Już w domu 🚲👍masz rację ślisko ale jak dziś biegałem też było ślisko a w niektórych miejscach taniec na lodzie na szczęście bez upadku. 😀

Comments are closed.