Shimano SH-MT34 test butów SPD trekkingowych na rower, nie przemokły podczas deszczu 12 kwietnia 2019

Shimano SH-MT34 deszcz ze śniegiem i 2°C pierwszy test butów SPD.

Wieczór mokry i chłodny.

Początek przejażdżki w deszczu na szczęście to świetny sposób przetestowania nowych butów Shimano SH-MT34 bez pokrowców przeciwdeszczowych. Jestem dosyć zdziwiony bo buty nie przemokły to prawda też nie było jakiejś wielkiej ulewy ale wystarczająco żeby całe zmoczyć, a w środku sucho. Przetestuje jeszcze przy obfitych bardziej opadach ale jak na razie zachowały się dokładnie tak jak powinny. Buty bardzo wygodne według mnie nie są tak sztywne jak wypowiadali się inni na stronie Decathlon. Przyjemnie się w nich jeździ i chodzi. Nie są takie ciężkie na jakie wyglądają jak na razie daję ocenę 5 na 6, tylko z uwagi na krótki okres użytkowania bo ok 1 tygodnia. W późniejszym czasie wrócę do tematu po większej ilości testów. Na dzień dzisiejszy Shimano SH-MT34 kosztują 199 złotych co też uważam za przystępną jak na tak markowe i dobre buty cenę.

Co do podróży to przebiegła dosyć przyjemnie nawet jak na takie warunki atmosferyczne i tą temperaturę.

English: Shimano SH-MT34 rain with snow and 2°C first test SPD shoes.

A wet and cool evening.

The beginning of a ride in the rain, thankfully, is a great way to test new Shimano SH-MT34 shoes without rain cover. I am quite surprised because the shoes are not soaked, so it was not a big rain, but enough to wet everything and dry inside. I will test it even in heavy rainfall but for now they have been exactly as they should be. Very comfortable shoes, according to me, are not as stiff as other people on Decathlon’s say. It’s nice to ride and walk in it. They are not as heavy as they look so far, I give a rating of 5 out of 6, only because of the short period of use because about 1 week. Later on I will come back to the topic after more tests. As of today, Shimano SH-MT34 costs 199 zlotys (52.51 USD), which I consider to be affordable as for brand shoes.

As for the trip it went quite pleasant even for such weather conditions and this temperature.

Zdjęcia / Photos:

Ośrodek rekreacyjny Chechło, zadaszony parking rowerowy podczas deszczu wieczorem 12 kwietnia 2019 Ścieżka dla pieszych  ośrodek rekreacyjny Chechło wieczorem podczas deszczu 12 kwietnia 2019 Shimano SH-MT34 test butów SPD podczas deszczu Trzebinia 12 kwietnia 2019 Ulica Metalurgiczna w Trzebini wieczorem podczas deszczu 12 kwietnia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 44’07

Hi: 171

Lo: 80

Avg: 125

Cal: 389

Fb: 42,59

BMI: 19,89

Fl: 1

139>>80

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/35No09XaQV

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.