Jedno z wielu miejsc z wysypanymi po drodze śmieciami na ulicy chmielnej w małych piaskach 26 listopad 2018

Śmieci po drodze MTB

Śmieci po drodze wyrzucamy?

Oczywiste jest to że nie! Ale niektórzy nie myślą, widać to niestety na niebieskim szlaku rowerowym Chrzanowa i okolic. Prawie na każdym zjeździe z głównej drogi do lasu są śmieci porozrzucane. Osoby które tak śmiecą kompletnie są jakimś nieporozumieniem i chyba z brakiem szacunku do samych siebie. Trudno to jakoś nazwać ale jeżeli ktoś wie zachęcam do komentowania. Pomijając temat śmieci który w najbliższym czasie z kompletuje i opiszę w osobnym temacie chciałbym poinformować o wietrze dziś jak również temperaturze obecnie spadła do 3°C, jak dla mnie jest przyjemniej niż wczoraj ale to tylko moje zdanie.

English

Do we throw away rubbish along the way?

Obvious is that no! But some do not think, unfortunately, it can be seen on the blue cycling trail of Chrzanów and the surrounding area. Almost every ride from the main road to the forest is garbage scattered. People who so completely litter are some misunderstanding and probably with a lack of respect for themselves. It’s hard to name it but if anyone knows, I encourage you to comment. Apart from the subject of rubbish which in the near future I will complete and describe in a separate topic, I would like to inform about the wind today as well as the temperature has now dropped to 3 ° C, which is nicer to me than yesterday, but that’s just my opinion.

Zdjęcia

Pulsometr

Time : 41’31

Hi: 181

Lo: 91

Avg: 134

Cal: 434

Fb: 49,79

BMI: 20,09

Fl: 1

139>>85

Więcej informacji: https://strava.app.link/KNUQ3aOW9R

One comment

  1. Co za nieodpowiedzialność! Jak można tak niszczyć środowisko😡, ludzki egoizm niezna granic😑. Szkoda, że w tv o takich rzeczach nie mówią tylko zajmują się bzdurami. 😑

Comments are closed.