Pierwszy śnieg i bałwan na ulicy Głowackiego w Trzebini 20 listopad 2018

Snowman ride MTB

Pierwszy śnieg i bałwan.

Temperatura 0°C, padający śnieg zamieniał się w marznący lód który spowodował bardzo śliskie warunki na drogach. Są i plusy w lesie świetnie się jechało po świeżym śniegu, jeszcze go mało ale na tyle żeby ulepić mini bałwana⛄😄. Niestety problem stwarzał również wiatr, i nie mam tu na myśli wychłodzenia szybszego organizmu tylko większe problemy z kontrolą kierunku jazdy na oblodzonych drogach. Drogowców nie zaskoczyła zima bo główne drogi przejezdne i bez lodu. Zauważyłem również że te mniej uczęszczane na odcinku jakim jeżdżę są też posypane solą, pewnie dlatego nie było tak wszystko oblodzone, tylko miejscowo.

Zapraszam do oglądnięcia KLOCKI dla twojego dziecka i nie tylko, iPhone XS, Huawei Mate 20 PRO, Samsung S9 oczywiście w wolnym czasie, jest to idealny prezent na zbliżające się święta.

English

First snow and snowman.

Temperature 0 ° C, falling snow turned into freezing ice which caused very slippery conditions on the roads. There are pluses in the forest that ride went great on fresh snow, not enough yet but enough to make a mini snowman. Unfortunately, the problem was also created by the wind, and I do not mean cooling the organism faster, but only bigger problems with controlling the direction of driving on icy roads. Road builders did not surprise by the winter because the main roads passable and without ice. I also noticed that those less frequented on the section I drive are also sprinkled with salt, probably thats why it was not so icy, only locally.

I invite u to check Blocks for your child and not only, iPhone XS, Huawei Mate 20 PRO, Samsung S9 of course in your spare time, this is the perfect gift for the upcoming holidays.

Zdjęcia

Pulsometr

Time : 34’12

Hi: 180

Lo: 62

Avg: 124

Cal: 553

Fb: 30,14

BMI: 20,09

Fl: 1

133>>82

Więcej informacji : https://strava.app.link/V0EGUC6z0R

8 komentarzy

    1. No prawie cały, szkoda ze nie da się wyspać na zapas to by było coś:) Dziękuję i pozdrawiam.
     Ps. z bałwana zostały tylko wykonane z patyków oczy:)

     1. Zimy nie będzie😌 już odwołana! Miłego weekendu i odpoczynku! 💪 Potem nowy tydzień i nowe możliwości! 💪🚵

     2. Dziękuję i wzajemnie👍👏 no u mnie weekend w pracy ale odpoczywaj Ty😴, a zima jeszcze się pokaże i będzie więcej⛄☃️❄️.

     3. Ja też pracuje 😂 jutro cały dzień cisne szkolenie nie ma wolnego. Szkoda czasu…trzeba ćwiczyć mózg💪. Baner na blog muszę zrobić i logo będą zmiany hahaha . Zimno jest ;/ ale tak szczerze to lepiej jakby był śnieg przynajmniej nie byłoby tak ciemno.😬

Przeczytam każdy komentarz, zawsze możesz wyrazić swoją opinię do której zachęcam.