Balaton Chrzanowski, osiedle Rospontowa wieczrem Chrzanów 22 czerwca 2019

Sobotnia rozgrzewka 30 km MTB.

Po całym dniu ominiętych imprez rowerowych, parkrun-u, Nordic Walking czas na rower.

Trzeba coś zrobić i się ruszyć wreszcie. Trening jaki sobie narzuciłem był taki jakiego dawno nie miałem, udany lecz wymagający, chociaż dużo odpuściłem to jutro powtórzę tą samą trasę jak się uda ale już z lepszym czasem. Dziś rano był wyścig rowerów górskich w Jaworznie udało mi się jedynie odebrać koszulki i tyle z wyścigu, zdrowie dzieci najważniejsze. Parkrun z uwagi że w tym samym czasie odpuszczony, jak również rajd na Kościelcu, i w Oświęcimiu. Wieczorem przed pracą jeszcze udało mi się odwiedzić uczestników nocnego Młoszowskiego marszu Nordic-walking, w którym nie mogłem wziąć udziału.

Nad ranem zaś orzeźwiający chłód który pozwala odetchnąć od upałów.

English: Evening warm-up of 30 km MTB.

After a day of missed bicycle events, parkrun, and Nordic Walking, it’s time for a bike.

You have to do something and move at last. The training that I imposed on myself was as I have not had for a long time, successful but demanding, although I gave up a lot of it tomorrow I will repeat the same route as I can but with a better time. This morning there was a mountain bike race in Jaworzno, I only managed to pick up shirts and that much from the race, children’s health the most important. Parkrun because at the same time forgiven, as well as rally in Kościelec, and in Auschwitz. In the evening before work, I was able to visit the participants of the night Młoszowa Nordic Walking Tour, in which I could not take part.

In the morning, a refreshing chill that allows you to take a break from the heat.

Zdjęcia / Photos:

Zakład wapienniczy w Płazie i zachód słońca 22 czerwca 2019 Zachód słońca ulica Dulowska Nieporaz 22 czerwca 2019 Alvernia Studios i zachód słońca 22 czerwca 2019 Puszcza Dulowska wieczorem 22 czerwca 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 2:17’34

Hi: 191

Lo: 83

Avg: 135

Cal: 1499

Fb: 176

BMI: 20,66

Fl: 1

146>>80

Więcej informacji / More info:

https://strava.app.link/luLGYWtEJX