Ulica Głowackiego w Trzebini bardzo ślisko nad ranem 12 luty 2019

Uwaga ślisko.

Miejscami lodowisko na drodze.

Poranek rozpoczęty a tu na drodze ślisko i mała „gleba” przy wjeździe na trakt pieszo-rowerowy przy ulicy Topolowej od strony Chrzanowa. Niewidoczny lód wygrał i nawet nie mogłem się podnieść, pewnie zabawnie to wyglądało ale na szczęście ciemno więc nie było tego tak dobrze widać. Pierwszy upadek tej zimy ehh na szczęście nie groźny.

Za to do południa śnieg zaczął padać, a wydawało się że już nie będzie go w najbliższych dniach. Jednak wczorajszy wietrzny dzień przygotowaniem był chyba do tej pogody.

English: Caution slippery.

An ice rink on the road.

The morning started and here on the road slippery and small „soil” at the entrance to the pedestrian-bicycle route at Topolowa street from the side of Chrzanów. The invisible ice won and I could not even get up, it was probably fun but luckily it was dark so it was not so well seen. The first fall of this winter ehh, fortunately, not dangerous.

But by noon the snow started to fall, and it seemed that it would not be in the next few days. However, the preparation of yesterday’s windy day was probably to this weather.

Zdjęcia / Photo:

Kross level B3 o poranku zimą ślisko w Trzebini 12 luty 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 32’12

Hi: 181

Lo: 80

Avg: 132

Cal: 319

Fb: 29,49

BMI: 20,09

Fl: 1

125>>71

Więcej informacji / more info: https://strava.app.link/94MAnXmTeU