Cegielnia przyjemne miejsce do odpoczynku w Trzebini 20 kwietnia 2019

Wielkanocny poranek.

No dziś to mi się wyjątkowo nie chciało wstać.

I to nie z uwagi na temperaturę tylko po prostu nie wyspałem się, chłodniej o 3 stopnie czyli 2°C z rana. Ale na zewnątrz większa cisza i spokój niż zwykle pewnie z uwagi na zbliżające się święta ruch na drogach mniejszy rzekłbym że znikomy. Zaś na chodnikach odwrotnie więcej osób spotkać można o poranku przed świętami i w trakcie świąt. Wracających z jakiejś imprezy ewentualnie idących do pracy bo też takie osoby są ja w śród nich znajduje się również na szczęście dzisiaj tylko na pierwszą zmianę a jutro wolne.

Po południu ruch jeszcze mniejszy ale z uwagi na temperaturę więcej osób wyszło na spacer piękna pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Cisza i spokój nad zalewiskiem Cegielnia za marketem Majster w Trzebini.

English: Easter morning.

Well today I did not really want to get up.

And not because of the temperature, I just did not get enough sleep, 3 degrees cooler or 2°C in the morning. But on the outside, greater peace and quiet than usual, probably due to the approaching holy traffic on the roads, I would say smaller. On the sidewalks, on the contrary, more people can be met in the morning before Christmas and during holidays. Returning from some event possibly going to work because also such people are in the middle of them is also fortunately today only for the first change and tomorrow free. In the afternoon, the movement even smaller but because of the temperature more people went out for a walk beautiful weather is conducive to active rest. Peace and quiet over the Cegielnia Bay behind the Majster market in Trzebinia.

Zdjęcia / Photos:

Poranek nad zalewem Chechło w Trzebini 20 kwietnia 2019 Księżyc widziany z ulicy Topolowej w Chrzanowie 20 kwietnia 2019 Księżyc nad ulicą Hutniczą w Trzebini o poranku 20 kwietnia 2019

Pulsometr / Heart rate monitor:

Time: 31’53

Hi: 164

Lo: 83

Avg: 123

Cal: 273

Fb: 30,11

BMI: 19,89

Fl: 1

144>>78

Więcej informacji / More info: https://strava.app.link/BEEWxBAZ1V