Animacja zachodu słońca na Wiślanej Trasie Rowerowej - WTR i Velo Metropolis 3 lipca 2019

Wiślana Trasa Rowerowa – WTR i Velo Metropolis przed nocką.

Zaczynając w Chrzanowie następnie przez Libiąż, Żarki, Ziajki, Wiślaną Trasę Rowerową, Bębniki, z powrotem na WTR, Mętków, Jankowice, Olszyny, Babice, Wygiełzów, Płaza, Bolęcin, Piła Kościelecka kończąc na Trzebini, w sumie 46,9 km treningu.

Początkowo zakładałem że trasa będzie miała około 25 km ale po wjechaniu na Wiślaną Trasę Rowerową jakoś się tak wydłużyło, podejrzewam że każdy kto tam wyjechał to nieraz przeciągnął kilometry. Bardzo przyjemnie się tamtędy jechało chociaż tylko kilkanaście kilometrów ale dodając do tego piękny zachód słońca z kilku miejsc i nie taki wielki gorąc bo około 21°C to aż nie chce się człowiekowi zatrzymywać. Wisłę też udało mi się sfotografować aczkolwiek standard owady i komary dookoła trzeba się odganiać żeby zrobić nawet zdjęcie, mnie się udało. Jakbym nie skręcił w Jankowicach w stronę Babic i Płazy to najprawdopodobniej bym się spóźnił do pracy, chciałem jeszcze parę kilometrów przejechać i odbić w lewo w Okleśnej tylko że wtedy na pewno by mi brakło czasu. Dawno mi się tak dobrze nie jechało wkrótce postaram się przyjechać dłuższy odcinek jak tylko na to czas pozwoli bo warto tutaj wybrać się na rowerze całą rodziną i samemu jak kto woli. Pod koniec przed Trzebinią, byłymi Zakładami Tłuszczowymi przy ulicy Słowackiego spotkałem wielką rodzinę dzików około 14 sztuk a dokładniej naprzeciw byłych zakładów recyklingu odpadów gumowych, powiedzmy że udało mi się zrobić wyraźne zdjęcie.

English: Wiślana Bicycle Route – WTR and Velo Metropolis before the night.

Starting in Chrzanów then through Libiąż, Żarki, Ziajki, Wiślana Cycling Route, Bębniki, back to WTR, Mętków, Jankowice, Olszyny, Babice, Wygiełzów, Płaza, Bolęcin, Piła Kościelecka, finishing at Trzebinia, in total 46.9 km of training.

Initially, I assumed that the route will be about 25 km but after entering the Wiślana Cycling Route, it somehow lengthened, I suspect that everyone who went there often stretched kilometers. It was very nice to drive there, although only a few kilometers, but adding a beautiful sunset from several places and not so much heat because around 21 ° C it does not want to stop. I also managed to photograph the Vistula, although the standard of insects and mosquitoes around you have to be chased away to even take a picture, I succeeded. If I did not turn in Jankowice towards Babice and Płaza, then I would probably be late for work, I wanted to drive a few kilometers and turn left in Okleśna, but then I would definitely miss the time. It’s been a long time since I did not go so well soon I will try to come a longer episode as soon as this time will allow because it’s worth going on a bike with the whole family and yourself if you prefer. Towards the end of Trzebinia, former Fatty Works on Słowackiego Street, I met a large family of wild boars about 14 pieces, and more precisely in front of the former rubber waste recycling plants, let’s say that I managed to make a clear photo.

Zdjęcia / Photos:

Zachód słońca zielony szlak rowerowy Chrzanowa i czerwony Libiąża 3 lipca 2019 Zbiornik Żarki II wieczorem Żarki 3 lipca 2019 Wisła wieczorem niedaleko Wiślanej Trasy Rowerowej - WTR 3 lipca 2019 Zachód słońca i Wiślana Trasa Rowerowa 3 lipca 2019 Wiślana Trasa Rowerowa - WTR i Velo Metropolis 3 lipca 2019 Rodzina dzików wieczorem przy ulicy Sikorskiego w Trzebini naprzeciw byłego zakładu recyklingu odpadów gumowych 3 lipca 2019

Pulsometr Heart rate monitor:

Time: 02:03’13

Hi: 171

Lo: 66

Avg: 134

Cal: 1358

Fb: 162

BMI: 20,66

Fl: 2

151>>81

Więcej informacji o treningu / More info about training:

https://strava.app.link/gjtfYUeX1X